+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Apie mus

Mes esame interneto projektų kūrimo ir įgyvendinimo kompanija gyvuojanti daugiau nei aštuoniolika metų.

Mes kuriame verslo valdymo sistemas, e-parduotuves, interneto svetaines,  interneto puslapių dizainą, multimedią. Mes prižiūrime ir atnaujiname svetaines ir sistemas, atliekame svetainių optimizaciją (SEO). Kuriame logotipus, prekės ženklus, reklamos skydelius (banner), aplikacijas soc. tinklams ir t.t.

Mes siūlome itin aukštos kvalifikacijos rinkodaros ir marketingo paslaugas. Mūsų specialistas turi daugiau nei dvidešimties metų rinkodaros ir marketingo patirtį bei darbo su tarptautiniais projektais ir pasaulinio garso prekių ženklais patirtį.

Mes esame punktualūs, lankstūs, komunikabilūs. Mes mokame rasti kompromisą: lengvai prisitaikome prie kliento vizijų ir poreikių.

Mes turime aiškią ir motyvuotą kainodaros sistemą.

Mūsų filosofija

Mes pradėjome tada, kai interneto svarba buvo nedidelė. Tačiau mes spėjome, kad ateityje interneto paslaugų poreikis augs. Mes mokėmės kurti interneto parduotuves, nors Lietuvoje jų beveik nebuvo. Mes tvirtai žinojome, kad bus. Vis daugiau ir daugiau. Ir norėjome būti pasirengę. Mes neklydome. Mes visada žvelgiame tik į ateitį. Tai yra mūsų verslo variklis ir sėkmė.

photo_person

Saulius

Savininkas / Programuotojas
PHP [Symfony 2, 3, 4], Python, MySQL, JavaScript, Node.js, React, Angular, Odoo, jQuery, HTM5, CSS3, WordPress[Pro], WooCommerce, PrestaShop.

photo_person

Rasa

Naujų Projektų Vystymo Vadovė
Rinkodaros Komunikacija, Skaitmeninė Produktų Strategija, Integruota Rinkodara, Kūrybos Strategija, Komunikacija Internete.

photo_person

Dovydas

Bendrasavininkas / Programuotojas
PHP [Symfony 2, 3], MySQL, JavaScript,  jQuery, React, Angular, Backbone, HTML5, CSS3, WordPress[Pro], WooCommerce, PrestaShop.

photo_person

Julija

Programuotoja
PHP, MySQL, JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3, WordPress[Pro], WooCommerce.

photo_person

Vilma

Dizainerė
PhotoShop, Illustrator, WordPress.