+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.
thumbnail

Internetinės svetainės turėjimas ir priežiūra

Susikurti internetinę svetainę ir įdėti ją į internetą šiais laikais nepakaks. Norint išlaikyti savo klientų dėmesį, ją reikės nuolat prižiūrėti, atnaujinti, keisti informaciją ir pan. Netyčia pamatęs, kad internetinė svetainė nepildoma, klientas gali pamanyti, jog neskiriate jai dėmesio. Taip galite prarasti pasitikėjimą ir jis pradės ieškoti alternatyvų.

Be to, ypač svarbu, kaip Jūsų puslapis atrodo. Kurdami savo internetinę svetainę turite apgalvoti kiekvieną jos dizaino elementą, kad lankytojas pajustų norą apžiūrėti viską išsamiau. Informacijos pateikimas taip pat labai svarbus momentas. Informacija perkrautas tinklalapis iš karto atstumia lankytoją, todėl jo apsilankymas gali trukti vos keliolika sekundžių.

Vadinasi, kuriant internetinę svetainę svarbu:

  • įdomiai pagal vartotojo patirtį pateikta informacija – (angl. UX Design – User Experience Design);
  • parinkti išskirtinį į vartotojo poreikius orientuotą dizainą (angl. user-centered design).