+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.
thumbnail

Kurią elektroninių parduotuvių kūrimo platformą pasirinkti?

Vis didėjant elektroninių parduotuvių paklausai, didėja ir elektroninių parduotuvių platformų pasiūla, kurių pagalba galite sukurti elektroninę parduotuvę. Atrodo, jos visos siūlo tą pačią paslaugą, tačiau suteikia skirtingas funkcijas ir galimybes.

Magento, WooCommerce, Prestashop, Opencart, Shopify – tai pačios populiariusios atviro kodo elektroninių parduotuvių sistemos. Kitaip tariant, jos yra prieinamos kiekvienam interneto vartotojui. Jos sukuria galimybę nemokamai naudotis elektroninės parduotuvės funkcijomis. Tačiau, kaip nuspręsti kuri elektroninės parduotuvės platforma yra tinkamiausia būtent Jūsų verslui?

Elektroninė parduotuvė bus skirta dideliam ar mažas verslui?

Visų pirma, kiekvienas norintis susikurti elektroninę parduotvę turi apsispręsti, ko iš šios parduotuvės tikisi. Svarbu atkreipti dėmesį į valdomo verslo mąstą, darbuotojų skaičių ir jų galimybes. Jeigu įmonė valdo didelio mąsto verslą, turi savo darbuotojus, dizainerius bei mato aiškią viziją, kaip turi atrodyti elektroninės parduotuvės svetainė, tinkamiausias variantas gali būti Magento elektroninės prekybos platforma. Šis atviras kodas naudoja labai patogų pirkinių krepšelį, kuriame gali tilpti labai daug prekių. Be to, siūlo įvairias funkcijas, kaip prižiūrėti ir tvarkyti jį. Tačiau, svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog Magento elektroninės prekybos platformą nuolatos turi prižiūrėti darbuotojas, kuris darytų prekių rūšiavimą.

Tuo tarpu, Prestashop elektroninės parduotuvės platforma yra labai efektyvi mažesniems, daug  darbuotojų neturintiems verslams. Jos pagrindinės funkcijos, tokios kaip, pirkinių krepšelis, prekių katalogai yra pritaikytos veikti be nuolatinės priežiūros.

Kiek laiko ir lėšų galite skirti dizainui?

Dar vienas kriterijus, kuris padės apsispręsti, kuri elektroninės parduotuvės sistema yra tinkamiausia – kokio dizaino parduotuvės norite. Laiko ir daug lėšų dizainui negalintiems išleisti verslininkams Shopify ir WooComerce siūlo daugybę puslapio stiliaus temų. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog WooCommerce yra WordPress  įskiepis, dėl to šioje sistemoje galite naudoti visus WordPresso siūlomus dizainus. Siūlomi stiliai yra paprasti bei aiškūs kiekvienam klientui. Be to, ši elektroninės parduotuvės platforma, kaip ir Magento, yra pritaikyta įvairiems įrenginiams.

Svarbu pastebėti, jog siūlomos temos sistemose yra atnaujinamos. Kitaip tariant, nusipirkus temą iš siūlomų sąrašo ir ją perprogramavus pagal savo poreikius, programai atnaujinus temą, gali dingti visi sukurti pakeitimai.

Kokios funkcijos elektroninėje parduotuvėje Jums yra svarbiausios?

Funkcijų kiekis – tai dar vienas kriterijus, kuris atskleidžia visų elektroninių parduotuvių parduotuvių skirtumus.

Turbūt pati patogiausia ir geriausiai paruošta naudojimui atviro kodo sistema yra Shopify, kuri nereikalauja papildomų išorinių programavimo resursų. Ji turi visas funkcijas, kurių gali prireikti smulkiam verslui: prekių kortelės, užsakymo CRM, apmokėjimas už paslaugas pavedimu, dienoraštis, integracija į socialinius tinklus ir t.t. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog šioje platformoje kiekviena funkcija kainuoja papildomai.

WooCommerce ir Magento elektroninės prekybos platformos taip pat turi visas pagrindines funkcijas. Be to, jos yra visiškai optimizuotos interneto paieškos sistemoms.

OpenCart sistema suteikia daug funkcijų prekių suskirstymui. Čia galima ne tik įkelti labai daug prekių, bet ir suskirstyti prekes pagal kategorijas. Tuo tarpu, PrestaShop iš kitų elektroninės parduotuvės atvirų kodų išsiskiria prekių paieškos galimybėmis. Šioje platformoje yra labai paprasta ir patogi prekių paieška.

Tačiau, prieš nusprendžiat, koks atviras kodas Jums yra tinkamiausias, rekomenduojama pasitarti su specialistais. Žmonės, kurie programuoja bei diegia  šias platformas patars jums, kuri sistema geriausiai atitiks Jūsų poreikius.