+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Logotipas ir Įvaizdis

Prekės ženklų (logotipų) kūrimas

Prekės ženklas (logotipas) – tai, nuo ko prasideda Jūsų kompanijos įvaizdis ir kliento suvokimas apie Jūsų verslą. 

Mes sukursime Jums  originalų  ir įsimintiną prekės ženklą (logotipą), kuris tiksliai, aiškiai ir patraukliai atspindės Jūsų kompanijos verslo esmę, pristatys produktus ir apibrėš veiklą.

Mes pasiūlysime patrauklų ir patogų dizainą. Kurdami logotipus, mes apgalvojame pačius įvairiausius galimus jų naudojimo variantus ir sukuriame universalų pavyzdį.

Mes dirbame lanksčiai ir  atsižvelgiame į kliento pageidavimus. Mes sugebame surasti kompromisą net ten, kur, atrodo, jo būti negali.