+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.
thumbnail

Savarankiško internetinių svetainių/elektroninių parduotuvių kūrimo nauda

Jei mėgstate kurti ir nuolat stengiatės tobulėti priimdami įvairius iššūkius, svetainės ar elektroninės parduotuvės kūrimas gali būti puikus būdas realizuoti save. Žinoma, pirmą kartą kuriant svetainę prireiks ne tik laiko, teks pasitelkti visą kantrybę ir užsispyrimą. Tačiau rezultatas neturėtų nuvilti – Jūs ne tik išreikšite save, bet ir išmoksite daug naujų dalykų!

Internetinį puslapį galima kurti kelias dienas ar keletą mėnesių – tai priklauso nuo projekto sudėtingumo. Tačiau nesvarbu, kiek užtruksite, naudodami turinio valdymo sistemas, pavyzdžiui, WordPressDrupal ar kitą, galėsite pritaikyti įvairius darbą palengvinančius sprendimus. Taigi savarankiškas internetinių svetainių kūrimas – puiki išeitis norit sutaupyti ir išmokti daug naujo, kita vertus, tai susikaupimo reikalaujantis procesas. Tad aptarkime jo privalumus ir trūkumus.

Savarankiško internetinių svetainių ar elektroninių parduotuvių kūrimo nauda:

  • Įgysite patirties! Savarankiškai kurdami internetinę svetainę, būsite nuolat priversti mokytis. Tinkamai ieškodami, žinoma, rasite atsakymus į bet kokius kuriant ir programuojant iškilusius klausimus. Jums padės Google arba kitos paieškos sistemos, taip pat daug informacijos ir konkrečių patarimų galite gauti įvairiuose forumuose iš jau šioje srityje patyrusių ar net profesionalų. Įgytas žinias lengvai pritaikysite ateityje!
  • Išreikšite save! Jei esate kūrybingas žmogus ir kūrybos procesą vertinate labiau nei laiką ar pinigus, internetinės svetainės kūrimą įvertinsite kaip puikų laisvalaikio praleidimo būdą: turėsite galimybę spręsti įvairias problemas, o galiausiai – įvertinti savo kūrybos rezultatą.
  • Sutaupysite! Kurdami patys, sutaupysite: Jums nereikės samdyti kūrėjo, tinklalapių dizainerio, tekstų kūrėjo ir pan. – viską atliksite patys. Žinoma, protinga būtų paskaičiuoti, kiek laiko užtruksite – galbūt internetinės svetainės kūrimą patikėję profesionalams savo laiką galėsite išnaudoti vertingiau.

Savarankiško internetinių svetainių ar elektroninių parduotuvių kūrimo trūkumai:

  • Užtruksite. Laikas – būtent jo daugiausiai prireiks savarankiškai kuriant internetinę svetainę. Jei esate įgudęs svetainių kūrėjas, užtruksite trumpiau, tačiau, jei pradedate nuo nulio, turėsite investuoti daugiau laiko. Svetainės dizainas nėra pagrindinė problema – kiek sunkiau sukonstruoti teisingą svetainės struktūrą, kad ji būtų lengva valdyti ir patogi vartotojui bei atlikti sudėtingus puslapio programavimo darbus, pavyzdžiui, surasti klaidą puslapio kode ir ją ištaisyti. Žinoma, problemas galima spręsti skaitant Google surastus komentarus, kaip galima tokias klaidas ištaisyti.
  • Galite pritrūkti žinių. Norint sukurti internetinę svetainę, kuri atitiktų Jūsų lūkesčius ir vizijas, reikia labai daug išmokti. Netgi paprasčiausios turinio valdymo sistemos, pavyzdžiui, WordPress, reikalauja pirminio supratimo, apie internetinio puslapio struktūrą ir jos veikimą. Taip pat reikia mokėti bent jau smulkius PHP ir HTML kodo pakeitimus. Jei norite sukurti išskirtinio dizaino svetainę, turite išmanyti CSS kodą. Žinoma, internete galima rasti daug mokamų ir nemokamų puslapio kūrimo pamokų, instrukcijų bei forumų.
  • Galite pridaryti klaidų. Pradedant kurti internetinę svetainę, klaidos neišvengiamos. Jei patys nesugebėsite ištaisyti klaidų, reikės kreiptis į specialistą. Nors laisvai samdomų internetinių svetainių kūrimo dizainerių yra nemažai, atminkite, jų paslaugos kainuoja brangiai. Kartais klaidos ištaisymas gali kainuoti tiek pat, kiek naujos svetainės sukūrimas.

Jeigu perskaitę pateiktą informaciją vis dar abejojate dėl savarankiško svetainėsar elektroninės parduotuvės kūrimo, susisiekite su mumis – mūsų kaina prieinama kiekvienam! Išsakykite mums savo poreikius, apibrėžkite viziją ir mes pateiksime Jums pasiūlymą, o per protingą terminą (priklausomai nuo Jūsų poreikių) turėsite kokybiškai suprogramuotą internetinį puslapį.