+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.
thumbnail

Sėkmingos internetinės svetainės kriterijai

Šiais laikais internetinė svetainė yra viena iš pagrindinių rinkodaros priemonių, todėl ji turi būti profesionaliai suprogramuota, išsiskirti savo dizainu, būti šiuolaikiška ir tvarkinga. Nereikėtų užmiršti, kad Jūsų internetinė svetainė reprezentuoja Jūsų kompaniją.

Taigi sėkminga internetinė svetainė, turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Ji turi atspindėti Jūsų įmonės tikslus ir vertybes, taip veikti Jūsų labui, t. y. pritraukti lankytojų ir skatinti domėtis Jūsų įmone, teikiamomis paslaugomis ar parduodamomis prekėmis, taip pat atlikti tam tikrus veiksmus svetainėje: siūlyti galimybę užpildyti kontaktinę formą, atsakyti į klausimus, padėti susisiekti su įmonės atstovu, nupirkti prekes ir t. t.,
  • Ji turi perteikti Jūsų išskirtinumą ir privalumus, dėl kurių lankytojai turėtų rinktis Jūsų įmonę. Tinkamai sukurtas (sėkmingas) tinklalapis turėtų atitikti kliento lūkesčius, suteikti visą reikalingą informaciją ir įtikinti, kad Jūsų produktus ar paslaugas rinktis verta.
  • Ji turi spinduliuoti kokybę ir sukelti kliento pasitikėjimą, kuris neišnyktų, nesvarbu, kurį internetinės svetainės puslapį lankytojas beatsiverstų
  • Internetinė svetainė turi būti paprasta naudoti ir nekelti painiavos bei leisti lankytojui greitai – vos keliais paspaudimais – atrasti reikalingą informaciją, prekę ar pan.
  • Internetinėje svetainėje turi būti sutvarkytas vidinis SEO, būti prieinama paieškos sistemų robotams, nebeturėti Flash technologijų, kurios jau neberodomos daugelyje naršyklių (ypač mobiliuosiuose įrenginiuose!), turėti kiekvienam puslapiui unikalų pavadinimą, rodyti aprašymus, tekstuose turėtų būti jums svarbūs raktiniai žodžiai, pagal kuriuos paieškos sistemos galės indeksuoti Jūsų internetinę svetainę ir atitikti dar daugybę kriterijų.
  • Ji turi būti nuolat atnaujinama. Internetinė svetainė, kuriame paskutinė naujiena paskelbta prieš metus, tikrai nekels lankytojų pasitikėjimo.