+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Svetainės Atnaujinimas

Paprastai būna  atnaujinama dalis interneto svetainės

Jei atnaujinimas apima ne tik dizainą, bet ir struktūrą, duomenų bazę ir turinio valdymo sistemą – ir paprasčiau, ir greičiau, ir pigiau bus svetainę kurti iš naujo.

Kad ir kaip mums nesinorėtų, bet viskas nuolat sensta.
Interneto svetainės – ne išimtis.
Plečiantis veiklai, keičiantis situacijai versle dėl kokių kitų aplinkybių, siekiant padidinti darbo našumą, išnaudojant informacines technologijas, svetaines tenka atnaujinti. Vis atsirandant naujoms technologijoms, norisi jas išnaudoti ir pagerinti situaciją. Dažniausiai atnaujinamas būna dizainas.
Vėliau ar anksčiau jis pasensta, tampa nebe toks patrauklus, nebeatitinka realijų, mados ir pan.
Neretai būna ne tik dalinai ar visiškai atnaujinamas svetainės dizainas, bet ir struktūra, informacijos išdėstymas.
Pasitaiko atveju, kai atnaujinamas ne dizainas, o turinio valdymo sistema.
Tiesiog naudota sistema nebepatenkina augančių poreikių.