+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.
thumbnail

Veiksminga internetinė svetainė

Jei galvojate, kad susikūrę internetinę svetainę ir įdėję ją į internetą galėsite ramiai atsipūsti, paklauskite savęs, kokie Jūsų siekiai. Neprižiūrima ir neadministruojama internetinė svetainė nėra funkcionalus įrankis bandant plėsti verslą ar kurti teigiamą įspūdį apie savo kompaniją. Veiksminga internetinė svetainė turėtų ne tik suteikti visą reikalingą informaciją esamiems klientams, bet ir traukti potencialius.

Jei Jūsų tikslas būtent toks, Jūsų internetinė svetainė turėtų kviesti užmegzti kontaktą, palaikyti ryšį ir užtikrinti pasitikėjimą. Taigi prieš kurdami svetainę, turite susidaryti tikslų, kuriuos atitiktų Jūsų tinklalapis, sąrašą.

Vienas iš pirmųjų kiekvienos kompanijos tikslų – pritraukti kuo didesnį būrį klientų. Vadinasi, Jums reikalinga būtent šį tikslą atitinkantį internetinė svetainė. Todėl reikėtų apgalvoti viską: domeno (svetainės) pavadinimą, vietą paieškos sistemose, raktinius tekstus, kuriuos labai greitai galėtų atrasti Jūsų klientai.

Be to, savo internetine svetaine turite ir vizualiai sudominti klientą. Jūsų puslapis turi įtraukti kiekvieną apsilankiusįjį ir kviesti sužinoti daugiau. Kaip tai padaryti? Galite panaudoti įvairias priemones: kokybiškas nuotraukas, įtraukiantį estetika spinduliuojantį dizainą, įdomiai sugrupuotą informaciją. Jei manote, kad Jūsų gebėjimų neužteks, visada galite kreiptis į profesionalus. 

Tačiau profesionalai geriausiai Jums galės padėti tada, kai patys aiškiai žinosite, kokią žinutę klientui turi perteikti Jūsų internetinė svetainė. Aiškiai suformuluoti norai ir tikslai užtikrins sėkmingą bendradarbiavimą ir jo rezultatą.