+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Verslo Sprendimai

Personali verslo valdymo sistema – tvarka ir aiškumas jūsų kompanijos viduje.

Tai maksimaliai optimizuotas darbo procesas, sumažintos laiko sąnaudos, lengvai pasiekiamas kokybiškas rezultatas  ir iki minimumo sumažintas žmogiškosios klaidos faktorius.

Mes kuriame kiekvienai įmonei personaliai pritaikytas verslo valdymo sistemas. Mes atsižvelgiame į Jūsų įmonės dydį, darbuototų skaičių, verslo pobūdį ir pasiūlome Jums labiausiai tinkančius verslo valdymo sistemų modelius.

Mes kuriame Jums patogias, paprastai ir lengvai valdomas, itin efektyvias sistemas, kurios palengvina ir pagreitina Jūsų darbą. 

Atliktų tyrimų duomenimis, efektingai įdiegta verslo valdymo sistema padeda optimizuoti iki 60 proc. įmonės veiklos.

Mes kuriame tiek internete (debesyse) talpinamas verslo valdymo sistemas, tiek lengviau administruojamas sistemas diegiamas įmonės serveryje